Dekoratif Taş Döşeme ve Kaplama

İç ve dış cephe dekorasyonlarında kullanılan doğal taş patlatmalar bakım gerektirmez ve uzun ömürlülüğü sayesinde uğraşsız bir dekorasyon ürünüdür.İç mekan kaplama uygulamaları arasında duvarda kaplama uygulaması en fazla tercih edilenler arasındadır. Patlatma mermer uygulaması, taş kaplama uygulamalarını, Tv ünitesi arkasına, bar duvarlarına, teras duvarlarına, şömine duvarına ve bahçedeki özel bölümlerin duvarlarına uygulanmaktadır.

Taş Ustalığı Sanattır. Dekoratif olarak değerlendirilen doğanın bir parçası olan taş uygulamaları ve doğru ışık kombinasyonlarıyla evinizdeki ve ofis, otel ve diğer çalışma alanlarınızdaki amibiansı değiştirmeniz mümükün siz de hem iç mekan kaplamları hemde dış mekan kaplamaları için taş uygulamalarını bizlere gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz

 

Ev, Ofis dekorasyonlarında, otel, hastane, spa merkezleri ve müşterinin gözüne hitap eden çalışma ortamlarınızda, iç mekan ve dış mekan dekoratif taş kaplamalarında harikalar yaratmak bizim işimiz.


İç Mekan Dekorasyon Dekoratif Taş Kaplama  iç mekan dekoratif taş kaplama
Dış Cephe Dekoratif Taş Kaplama  Dış Cephe Dekoratif Taş Kaplama
Dış Mekan Zemin Kaplamaİç Mekan Zemin Kaplama

"Estetik ve doğallığın duvarlarınıza yansıması"

Ev, Ofis dekorasyonlarında, otel, spa merkezleri ve müşterinin gözüne hitap eden çalışma ortamlarınızda harikalar yaratmak bizim işimiz.

İstanbul Yapı İnşaat firması olarak kalbinize hitap eden tasarımlarımız ile hem uygun hem de harika çözümler üretiyoruz.