Kamelya (Kameriye) ve Çardak Yapımı, Tamiri ve İmalatı

istanbul ve çevresinde yüzlerce müşterisine kaliteli ve uygun fiyatlı çardak ve kamelya imalatı, çardak ve kamelya kurulumu ve bu ürünlerin tamiri hizmetini veriyoruz. Kamelya imalatında uzman ekibimiz ile ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detaylarla sizler için uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz kamelyalar ve çardaklar üretiyoruz. Bahçelerinizde ahşap sıcaklığını ekonomik,estetik ve stil sahibi çardak ve kamelyalarımız ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kamelya(Kameriye), üstü kapalı, ahşap ya da demir malzemeler ile üretimi sağlanan, alt tarafında oturma gurupları bulunduran, bulunduğu mekana göre kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen şekilleri bulunan gölgemele elemanlarına denir.

Kamelyaların üstleri kapalı bir yapıya sahip oldukları için güneşin sizi rahatsız etme gibi bir durumu olmayacaktır.
Kamelyalar ev bahçesi, site bahçesi ile park ve havuz gibi yerlerde su öğeleri ile beraber bulundurulan elemanlardır. Asıl ismi kameriyedir fakat insanlar tarafından kamelya olarak bilinmektedir.

Kamelyalar farklı türden ağaçlar ile üretilmektedir. Çoğunlukla emprenye edilmiş ithal cam ağaç kullanımı ile gerçekleştirilmektedir. Ağaçlar çürüme ve böceklenmeye karşı emprenye edildiğinden uzun zaman kullanımı mümkündür. Böyle kamelyaların bir bakım sürecine ihtiyacı bulunmamaktadır. En çok tercih edilmekte olan beyaz kamelyalar senede bir defa olmak üzere boyası yapıldığında ilk günkü halini almış olacaktır.

 

Kamelya Kameriye Yapımı İstanbul,Çardak Yapımı, Tamir ve imalatı  Kameriye Kamelya imalat yapım tamir ustası

Kışlık Kamelya Çardak,Park büfe,ahşap büfe,park kamelyası,bahçe kamelyası Ahşap Büfe Yapımı Satışı Tamiri istanbul

Ahşabın Sanata Dönüştüğü Noktada, Biz Varız !....

Modern ve estetik yapıya sahip yazlık ve kışlık kamelya ve çardak modellerimiz ile sizin için yeni yaşam alanları yapıyoruz.